iPhone 5’e Ait En Son Fotoğraflar

İnternet de iPhone ile ilgili şöyle bir haber gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem tabikide ama yine paylaşmak istedim yorum sizlerin…

Merakla beklenen iPhone 5’e ait son fotoğraflar ortaya çıktı.

Yeni jenerasyon iPhone hakkında çıkan daha geniş ekran, ufaltılmış bağlantı yuvası, çift malzemeli metal kasa söylentileri ve görsellerinden sonra tasarımın öncekilerden epey farklı olacağı konusunda tüm teknoloji meraklıları hem fikirken, cihazın tam olarak nasıl görüneceği konusunda soru işaretleri geçerliliğini koruyordu.

Resmi lansmanına iki haftadan az süre kalan iPhone 5’in komple görselleri dışarı sızdı, hem de iPhone 3 ve iPhone 4’le karşılaştırmalı şekilde. Yine de bu görsellerin de her sızıntı haberde olduğu gibi, gerçeği yanıstmama ihtimali mevcut. TechCrunch’ta yer bulan ve ilk olarak Digi.it.sohu tarafından yayınlanan fotoğraflar daha sonra Nowhereelse.fr tarafından tekrar paylaşıldı.

Fotoğrafların teknoloji meraklıları tarafından hazırlanmış yada fotoşoplanmış olma ihtimali geçerliliğini korusa da şimdiye kadar sızan tüm bilgilerden yola çıkarak yeni iPhone’un gerçekten de böyle görüneceğini söyleyebiliriz.

İsminin iPhone 5 olması beklenen (Apple yönetimi her an bir sürpriz yapabilir) Apple’ın yeni akıllı telefonu hakkında ortaya atılan iddialar açıkçası 12 Eyül’deki lansmanın heyecanını biraz kaçırdı. Daha önce bir Apple ürünü hakkında tanıtılmadan önce bu kadar bilgiye sahip olduğumuzu hatırlamıyoruz. Tabii ki bu gizlilik ihlalinde en büyük suç çenelerini tutmayı başaramayan tedarikçi firmalarda.

Diğer Benzer Yazılar:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir