Zula App

İnternette gezinirken yeni bir mobil uygulaması ile karşılaştım ve uygulamanın kullanımı oldukça hoşuma gitti ve sitemde yayınlamak istedim.

zula-logo-225x109Zula App uygulaması, 2 ile 18 kişilik takımlar istediği bir konu üzerinde konuşabiliyor, dosya paylaşabiliyor, ve bir birinlerini konferanslara davet edebiliyorlar.

Zula ekibinin bu uygulamayı hayata geçirirken yaşadıkları problemleri şu şekilde anlatıyorlar, ““Şu an herkes hayatının büyük bir kısmında mobil ve online olduğu için işlerini de bu süreçte hallediyor. Ama özellikle takımlar için bu ihtiyacı karşılayabilecek tek bir platform yoktu. Biz de WhatsApp’de konuşan, Dropbox’ta dosya paylaşan, e-mail ile haberleşen bu takımları tek bir platform altında toplamak istedik.”

 

zula-ekran-goruntusu-2-640x426

 

 

Zula, takımlar için yeni bir konu yaratıp ekip içinde konuşma, bu konuşmalar altında oylama yapma ve dosya paylaşma gibi özellikler sunuyor. Ayrıca Google Drive, Dropbox, Google ve sosyal ağlarınızı Zula ile entegre edebiliyorsunuz. Zula’nın en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de kuşkusuz VoIP teknolojisiyle ekip içinde konferans yapabilmeniz.

Zula’da Facebook, LinkedIn ya da Google hesaplarınızda bulunan herhangi bir kişiyi uygulama içindeki bir konuşmaya davet edebiliyorsunuz. Uygulamanın gelir modeli ise yarattığınız konuşma sayısı, eklediğiniz dosya boyutu gibi konularda belirlenen limitleri aşmanız durumunda ödeme yapmanıza dayanıyor. Zula’da ücretli bir hesaba geçmeniz durumunda konferansları daha sonra izlemek adına kaydetmeniz de mümkündür.

5 kişi bunu beğendi

Diğer Benzer Yazılar:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir