Çin’den Alışveriş Yapabileceğiniz Siteler

Çin’den alışveriş yapmak isteyen kişiler için alibaba.com ve aliexpress.com sitelerinin dışında bir kaç site yazacağım.

www.focalprice.com

www.dx.com

www.tinydeal.com

www.bestofferbuy.com

www.tmart.com

www.sammydress.com

www.everbuying.com

Eğer aldığınız şeyler gümrüğe takılır mı diye kafanızda soru varsa, araştırmalarıma göre ve bazı arkadaşlarımın alışveriş yapması üzerine herhangi bir sorun yaşamadıklarını gördüm. Ama bu demek oluyor ki sizde sorun çıkmayacak. Ama ben herhangi gümrük sıkıntısı sorunu internette okumadım duymadımda. Şuan ilk olarak aklıma gelen siteler bunlar. Eğer sizlerde bunların dışında başka siteler biliyorsanız paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Çin’de yaşanlar için iki tane alışveriş sitesi yazacağım. Aşağıdaki siteler sadece Çin ülkesine gönderim yapabiliyor. Bir arkadaşımdan Tayland’a da gönderim yapıldığını duydum ama emin değilim o konuda.

www.taobao.com (Bu sitede birçok uygun ürün bulabilirsiniz. Telefon, mp3 cihazları ve hatta protein tozları vs.. Ama dikkat edin çünkü bu sitedeki birçok ürün fake üründür. Yani telefon almanızı veya büyük paralar vereceğiniz şeyleri almanızı tavsiye etmem. Ufak tefek şeyler alırken ucuzluk konusunda baya işe yarıyor bu site. Ayriyetten telefon uygulaması bulunuyor.)

www.jd.com (Bu site taobao sitesine göre daha güvenilir fake ürün konusunda.)

4 kişi bunu beğendi

Diğer Benzer Yazılar:


Facebook ile Yorum Yap

yorumlar

Powered by Facebook Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir